Specjalizacja

Proktolog

Umów wizytę

Specjalizacja:

Proktolog

Urolog

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu z roku 2002 (obecnie Uniwersytet Medyczny), specjalista w urologii (Fellow of European Board of Urology – FEBU) oraz w chirurgii ogólnej ze szczególnym uwzględnieniem proktologii.

Posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych. Specjalizuje się w zakresie diagnostyki i leczenia chorób układu moczowego m.in. kamicy nerek i moczowodu, chorób nowotworowych układu moczowego, przerostu łagodnego stercza, zaburzeń wzwodu oraz nietrzymania moczu. Wykonuje pełne spektrum zabiegów endourologicznych i laparoskopowych.

Obecnie pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Lindley’a 4 w Warszawie, gdzie wykonuje pełne spektrum zabiegów endourologicznych i laparoskopowych z zakresu urologii.  W gestii jego zainteresowań znajdują się również problemy z dziedziny  proktologii, onkologii gastroenterologicznej i endokrynologicznej, zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego oraz chirurgicznej endoskopii zabiegowej.

Doświadczenie w ich leczeniu nabył w Klinice Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej  Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego ul. Przybyszewskiego 39 w Poznaniu. Członek towarzystw naukowych (Towarzystwo Chirurgów Polskich (TChP), Polskie Towarzystwo Urologiczne (PTU), European Association of Urology (EAU). Autor i współautor ponad 22 publikacji naukowych oraz rozdziałów w podręcznikach. Uczestnik sympozjów, kursów i konferencji naukowych poświęconych problematyce chirurgicznej i urologicznej.

 

Diagnostyka i leczenie:

  • proktologia: diagnostyka i leczenie chorób odbytu i odbytnicy (żylaki odbytu + stany ostre, kłykciny, szczeliny, polipy
  • endoskopia: wziernikowanie odbytu i odbytnicy ( anoskopia, rektoskopia) z pobraniem wycinków i diagnostyką histopatologiczną
  • urologia: diagnostyka i leczenie chorób czynnościowych i nowotworowych układu moczowego. USG układu moczowego
  • zabiegi urologiczne w znieczuleniu miejscowym: z diagnostyką histopatologiczną, operacje stulejki – obrzezanie, plastyka krótkiego wędzidełka.
Umów się

ul. Sokoła 25
62-200 Gniezno

e: kontakt@cmkawiary.pl
t: 61 646 99 00