Specjalizacja

Onkolog

Umów wizytę

Specjalizacja:

Onkologia

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł zawodowy lekarza uzyskałem w 2008 roku. W 2014 roku obroniłem pracę doktorską związaną z tematem śródoperacyjnej radioterapii u chorych na wczesnego raka piersi.
 
W 2015 roku zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskujący tytuł specjalisty radioterapii onkologicznej. Od 2016 roku mam otwartą specjalizację z onkologii klinicznej. Jestem autorem i współautorem prac, doniesień zjazdowych, plakatów. Wygłosiłem kilka wykładów na zagranicznych zjazdach naukowych. Jestem członkiem kilku organizacji naukowych (ESTRO, ASTRO, PTO, PTOK, PTHO, PTB).
 
Od 2016 roku mam przyjemność pracować w Pracowni Hipertermii Wielkopolskiego Centrum Onkologii, gdzie zajmuję się leczeniem chorych na nowotwory złośliwe z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu do hipertermii lokoregionalnej Celsius TCS 42+.
Leczenie polega na połączeniu wysokiej temperatury generowanej w guzie nowotworowym oraz chemioterapii i radioterapii. Lecznie jest całkowicie bezpieczne i niebolesne.
 

Terminy przyjęć:

Środa

16.00 – 20.00

Umów się

ul. Sokoła 25
62-200 Gniezno

e: kontakt@cmkawiary.pl
t: 61 646 99 00