Specjalizacja

Diabetolog

Umów wizytę

Specjalizacja:

Diabetologia

Jestem absolwentką United World College of the Atlantic.  Ukończyłam studia na Akademii  Medycznej  w Poznaniu . Od czasu studiów do roku 2020 pracowałam na oddziale  Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii oraz w Poradni Diabetologicznej w Szpitalu im. Fr. Raszei w Poznaniu. 

W tym czasie uzyskałam specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych (I i II stopnia) oraz diabetologii, a także tytuł doktora nauk medycznych. Jestem współautorem prac naukowych, kierownikiem specjalizacji lekarzy w zakresie chorób wewnętrznych i diabetologii, promotorem prac licencjackich i magisterskich oraz nauczycielem akademickim (wydział angielskojęzyczny na UMP).

Swoją wiedzę od lat doskonalę biorąc aktywny udział w kursach, warsztatach i konferencjach w kraju i za granicą. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz członkiem Zarządu Diabetes Education Study Group przy EASD. Mój obszar zainteresowań terapeutycznych obejmuje leczenie cukrzycy typu 1, cukrzycy typu 2, cukrzyc wtórnych , cukrzycy ciążowej, a także prowadzenie opieki diabetologicznej nad ciężarnymi z cukrzycą typu 1, w tym terapię osobistymi pompami insulinowymi.

W mojej pracy staram się budować dobrą i szczerą relację z pacjentami, wspólnie ustalać długoterminowy plan leczenia, a także wspierać pacjentów w akceptacji choroby i motywacji do leczenia.

Terminy przyjęć:

Piątek

10.00 – 15.00

Umów się

ul. Sokoła 25
62-200 Gniezno

e: kontakt@cmkawiary.pl
t: 61 646 99 00