Specjalizacja

Ginekologia

Umów wizytę

Specjalizacja:

Ginekolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2019 roku ukończyła studia doktoranckie, uwieńczone obroną rozprawy doktorskiej.
 
Pracowała w Klinice Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu, oraz w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka w GPSK w Poznaniu; obecnie pracuje na oddziale położniczo-ginekologicznym Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych.
 
Zainteresowania zawodowe: diagnostyka i leczenie niepłodności, endometriozy, diagnostyka złożonych zaburzeń hormonalnych, leczenie schorzeń ginekologicznych za pomocą nowoczesnych, minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych (laparoskopia, histeroskopia), fizjologia i patologia ciąży, poronienia nawracające. 

Diagnostyka i leczenie niepłodności, endometriozy, diagnostyka złożonych zaburzeń hormonalnych, leczenie schorzeń ginekologicznych za pomocą nowoczesnych, minimalnie inwazyjnych technik operacyjnych (laparoskopia, histeroskopia), fizjologia i patologia ciąży, poronienia nawracające. 

Terminy przyjęć:

Poniedziałek 8:00-15:00
Umów się

ul. Sokoła 25
62-200 Gniezno

e: kontakt@cmkawiary.pl
t: 61 646 99 00